СТАРИЙ КАЛУШ

 

Розклад руху поїздів




Розклад руху поїздів


Розклад руху приміських поїздів по станції Калуш

(діє з 31 травня 2009 року)
№ поїзда Маршрут Відправлення з початкової станції Прибуття до Калуша Зупинка Відправлення з Калуша Прибуття на кінцеву станцію
6428 Стрий - Івано-Франківськ 3-05 5-33 2 5-35 7-12
6421 Івано-Франківськ - Стрий 4-59 6-33 4 6-37 9-02
6423 Івано-Франківськ - Стрий 9-18 10-51 5 10-56 13-28
6422 Стрий - Івано-Франківськ 11-35 14-20 5 14-25 15-42
6424 Стрий - Івано-Франківськ 15-11 17-45 5 17-50 19-29
6425 Івано-Франківськ - Моршин 17-27 18-53 2 18-55 20-46
6427 Івано-Франківськ - Стрий 21-02 22-40 12 22-52 1-06
6426 Моршин - Івано-Франківськ 21-00 22-48 4 22-52 0-25



Розклад руху міжміських поїздів по станції Калуш

(діє з 31 травня 2009 року)
№ поїзда Маршрут Відправлення з початкової станції Прибуття до Калуша Зупинка Відправлення з Калуша Прибуття на кінцеву станцію
603 Чернівці - Львів 20-16 2-10 12 2-22 8-04
626 Ужгород - Чернівці ** 18-20 2-18 4 2-22 7-50
604 Львів - Чернівці 21-30 3-27 5 3-32 8-43
372 Мінськ - Івано-Франківськ * 15-47 9-40 2 9-42 11-10
371 Івано-Франківськ - Мінськ * 13-09 14-34 1 14-35 9-00
625 Чернівці - Ужгород ** 17-45 21-43 2 21-45 6-05



* - літом, через день (з 8 вересня 2009 року лише на маршруті "Львів - Мінськ")
** - за вказівкою

За детальнішою інформацією звертайтесь до касирів вокзалу.

 

 

Розклад руху Івано-Франківськ

Номер поїздаМаршрутПерiодичнiстьЧас приб.Час вiдпр.Приб. на кінцеву станцію
608 Чернівці Львів щоденно 2.55 3.22 6.17
296П Сімферополь Чернівці 16/06-30/09/2012 щоденно 3.08 3.28 5.40
668 Ковель Чернівці щоденно 4.15 4.35 7.40
43К Прикарпаття Київ Івано-Франківськ щоденно 5.45   5.45
606 Рахів Львів щоденно 5.15 5.47 9.20
136 Чорномор Одеса Чернівці 28/05-30/09, 26/12/2012-20/01/2013 щоденно; 1/10-25/12/2012 та з 21/01/2013 по непарних, при двох непарних 29, 1, 3 6.12 6.26 8.55
59М (Болгария Экспресс ) Москва Бургас 14/06-6/09/2012 по вівторках, суботах 7.54 7.56 9.35
59М Москва Варна 10/06-7/09/2012 щоденно, крім четвергів, субот 7.54 7.56 6.55
68 Мінськ Софія 2/06/2012,, 5/06-7/08/2012 по вівторках, суботах, 11/08-1/12/2012 по суботах 7.54 7.56 9.25
59М Болгария Экспресс Москва Софія щоденно 7.54 7.56 9.25
371 Мінськ Чернівці по парних, при двох непарних 28,30,2 8.47 8.59 11.27
143 Галичина Київ Івано-Франківськ до 27/06/2012 щоденно, з 29/06/2012 по п"ятницях, суботах 9.34   9.34
101Ч Мінськ Варна 6/06 - 5/09/2012 по середах 9.58 10.01 9.50
101 Мінськ Констанца 6/06 - 5/09/2012 по середах 9.58 10.01 3.19
296 Чернівці Сімферополь 15/06-29/09/2012 щоденно 13.06 13.26 17.05
372Л Чернівці Мінськ по непарних, при двох непарних 29,31,3 16.14 16.29 9.00
143 Галичина Івано-Франківськ Київ до 28/06/2012 щоденно, з 30/06/2012 по суботах, неділях   17.02 6.06
136 Чорномор Чернівці Одеса 29/05-1/10, 27/12/2012-21/01/2013 щоденно; 2/10-26/12/2012 та з 22/01/2013 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 18.11 18.19 9.11
606 Львів Рахів щоденно 18.45 19.10 23.47
102 Варна Мінськ 8/06-7/09/2012 по п"ятницях 19.44 19.50 10.24
1006 Констанца Мінськ 9/06 - 8/09/2012 по суботах 19.44 19.50 10.24
608 Львів Чернівці щоденно 19.49 20.17 22.50
382 Болгария Экспресс Софія Москва щоденно 21.13 21.16 22.44
1182 (Болгария Экспресс ) Бургас Москва 16/06-8/09/2012 по суботах, понеділках 21.13 21.16 22.44
1180 Варна Москва 12/06-9/09/2012 щоденно, крім понеділків, субот 21.13 21.16 22.44
382 Софія Мінськ 28/05, 4/06, 7/06-9/08/2012 по четвергах, понеділках, 13/08-3/12/2012 по понеділках 21.13 21.16 23.10
43Л Прикарпаття Івано-Франківськ Київ щоденно   22.37 9.36
668 Чернівці Ковель щоденно 23.24 23.42 10.15
 

 

ВІДПРАВЛЕННЯ МІЖМІСЬКИХ ПОЇЗДІВ ВІД СТАНЦІЇ ЛЬВІВ
(періодичність вказана по станції відправлення )

 

 

Львів

 

Кінцева

Сполучення

Відпр.

Примітка

Приб.

 

7

Київ – Відень

10-41

вагон, по вт, ср, пт, сб, нд.

07-58

7

Київ – Чоп

10-41

вагон

17-07

7

Львів – Відень

10-41

вагон, по вт, пт.

07-58

7

Львів – Відень

10-38

вагон, по вт, пт.

07-58

8

Чоп – Київ

19-14

вагон

05-23

8

Відень – Київ

19-14

вагон, по пн, вт, чт, пт, нд

05-23

13

Ужгород – Сімферополь

09-43

 

10-26

14

Харків – Ужгород

07-45

 

14-45

14

Ужгород – Харків

08-46

 

04-21

15

Москва – Ужгород

20-29

 

03-50

15

Москва – Бєлград

20-29

вагон

20-24

15

Москва – Будапешт

20-29

вагон

09-07

15

Москва – Загреб

20-29

вагон, по чт, сб, вт

22-21

16

Ужгород – Москва

09-25

 

10-00

16

Будапешт – Москва

09-25

 

10-00

16

Бєлград – Москва

09-25

вагон

10-00

16

Загреб – Москва

09-25

вагон, по вт, пт, нд.

10-00

16

Будапешт – Мінськ

09-25

вагон, 5.06-16.10.06 по пн.

12-58

22

Львів – Донецьк

16-17

по непар.

17-25

26

Львів – Одеса

19-52

 

08-00

35

Київ – Краків

08-35

по вт, чт, сб.

13-24

36

Краків – Київ

05-25

по пн, ср, пт.

14-38

41

Дніпропетровськ – Трускавець

08-39

 

11-43

42

Трускавець – Дніпропетровськ

17-31

 

12-03

43

Київ – Ів. Франківськ

05-28

 

08-10

44

Ів. Франківськ – Київ

21-20

 

07-20

46

Львів – Адлер

15-28

По пар.

08-25

48

Кишинеу – Варшава

07-18

вагон, по пар.

21-55

48

Кишинеу – Пшемисль

07-18

вагон, по непар.

09-38

49

Київ – Трускавець

10-00

 

13-05

50

Трускавець – Київ

20-19

 

06-21

51

Київ – Вроцлав

07-18

по пн, ср, пт, нд.

19-47

51

Київ – Прага

07-18

вагон

07-01

52

Прага – Київ

00-08

вагон

10-29

52

Вроцлав – Київ

00-08

По вт, чт, сб, нд

10-29

52

Пшемисль – Кишинеу

00-08

вагон, по пар.

18-26

52

Варшава – Кишинеу

00-08

вагон, по пар.

18-26

52

Варшава – Одеса

00-24

вагон, 26.06.06 - 30.08.06 по пар.

12-20

52

Краків – Одеса

00-24

вагон, 25.06.06 - 29.08.06

12-20

70

Львів – Маріуполь

17.39

По пар.

20-46

74

Львів – Москва

08-11

 

09-08

75

Чернівці – Пшемисль

13-56

 

16-18

76

Пшемисль – Чернівці

22-46

 

03-50

76

Львів – Бургас

22-46

вагон; 3.06-11.09.05 по пн, чт, сб.

08-42

59

Львів – Софія

22-46

вагон; 14.09-7.12.06 по чт, сб, пн.

06-10

81

Київ – Ужгород

04-50

 

11-37

82

Ужгород – Київ

23-22

 

09-53

86

Львів – Сімферополь

09-43

 

10-26

86

Сімферополь – Чернівці

21-25

вагон, 4.06-1.09.06

08-43

86

Сімферополь – Ужгород

01-11

вагон

07-39

86

Мінськ – Будапешт

20-29

вагон; 3.06-14.10.06 по сб.

09-07

92

Львів – Київ

22-55

 

07-32

98

Львів – Київ

19-35

 

06-15

101

Варна – Мінськ

23-40

16.06-22.09.2006 по пт.

12-38

101

Мінськ – Варна

06-54

14.06-20.09.2006 по ср.

09-20

101

Мінськ – Констанца

06-54

14.06-20.09.2006 по ср.

04-30

101

Констанца – Мінськ

23-40

17.06-23.09.2006 по сб.

12-38

102

Варна – С. Петербург

23-40

вагон, 16.06-22.09.06 по пт.

12-38

102

С. Петербург – Варна

06-54

вагон, 13.06-19.09.06 по вт.

09-20

102

Констанца – С. Петербург

23-40

вагон, 17.06-23.09.06 по сб.

12-38

102

С. Петербург – Констанца

06-54

вагон, 13.06-19.09.06 по вт.

04-30

107

Ужгород – Одеса

00-24

 

12-20

108

Одеса – Ужгород

05-29

 

12-26

108

Одеса – Краків

07-18

вагон, 26.06.06 - 30.08.06

15-10

108

Одеса – Варшава

07-18

вагон, 24.06.06 - 28.08.06 по пар.

21-55

110

Львів – Херсон

14-31

 

10-38

110

Львів – Керч

14-31

вагон, 5.06-27.08.05 По непар.

23-51

112

Львів – Суми

16-00

 

08-56

115

Харків – Трускавець

04-30

 

07-13

116

Трускавець – Харків

12-23

 

10-22

141

Москва – Чернівці

11-22

 

17-40

142

Чернівці – Москва

03-46

 

05-20

170

Львів – Київ

06-10

експрес, щоденно крім вівторка

12-37

256

Сімферополь – Ужгород

01-11

вагон, 18.06-17.09.06

07-39

268

Львів – Херсон

16-17

2.07-30.08.06 По пар

12-32

273

Київ – Ів. Франківськ

07-30

по пн, ср, пт.

10-30

274

Ів. Франківськ – Київ

23-07

по вт, чт, нд.

09-38

322

Львів – Луганськ

23-46

 

04-50

322

Львів – Берлін

23-46

вагон, по чт.

07-07

324

Львів – Запоріжжя

15-53

 

19-38

337

Київ – Ужгород

01-11

 

07-39

338

Ужгород – Київ

21-59

 

08-43

357

Ріга – Трускавець

06-14

По пар.

10-13

367

Чернівці – Брест

00-32

По непар.

12-20

368

Брест – Чернівці

03-30

По непар.

10-18

371

Мінськ – Ів. Франківськ

05-45

28.05-6.09.06 По пар.

11-25

372

Львів – Мінськ

18-58

9.09.06-27.05.07 По непар.

09-00

372

Ів. Франківськ – Мінськ

18-58

29.05-7.06.06 По непар.

09-00

386

Львів – Кременчук

12-45

По непар.

08-20

386

Львів – Знам'янка

12-45

По непар.

05-50

390

Львів – С. Петербург

22-13

28.05.06-6.09.06; З 24.05.07 щоденно; 8.09.06-22.05.07 По пар.

05-44

398

Львів – Черкаси

12-45

По пар.

06-06

398

Львів – Гайворон

12-45

По пар.

04-30

574

Ів. Франківськ – Київ

23-06

по вт, чт, нд

09-10

601

Львів – Солотвино

20-20

 

10-12

604

Чернівці – Сімферополь

09-43

вагон

10-26

604

Львів – Чернівці

21-25

 

08-43

606

Львів – Рахів

15-25

цілий рік щоденно

00-04

612

Львів – Рафалівка

16-50

по пт, сб, нд.

00-43

612

Львів – Сарни

16-50

по пн, вт, ср, чт.

23-11

631

Вінниця – Ужгород

21-20

По пар.

04-43

632

Ужгород – Вінниця

03-09

По непар.

11-05

660

Львів – Київ

19-43

 

10-35

806

Львів – Ворохта

07-00

Рейковий автобус. По вт, ср, пт, сб, нд.

10-56

6014

Трускавець – Ріга

18-58

вагон, по непар.

17-00

6765

Львів – Феодосія

14-31

вагон, 6.06-28.08.05 По пар.

22-34

 

Факультативні та літні поїзди

 

15

Москва – Венеція

20-29

вагон, за вказівкою

07-16

16

Венеція – Москва

09-25

вагон, за вказівкою

10-00

58

Львів – Київ

11-03

за вказівкою

20-33

125

Москва – Чоп

22-59

за призначенням

04-54

126

Чоп – Москва

17-49

за призначенням

19-42

207

Київ – Ужгород

02-30

за вказівкою

09-58

212

Львів – Москва

00-16

за вказівкою

03-05

208

Ужгород – Київ

21-45

за вказівкою

08-24

219

Київ – Ів. Франківськ

10-30

за вказівкою

14-50

220

Ів. Франківськ – Київ

22-40

за вказівкою

09-59

225

Харків – Ужгород

00-04

за вказівкою

06-38

226

Ужгород – Харків

18-30

за вказівкою

15-13

228

Львів – Одеса

16-09

15.06-29.08.06 по непар.

04-14

230

Львів – Одеса

22-43

за вказівкою

11-55

250

Львів – Київ

01-50

за вказівкою

13-09

254

Львів – Київ

20-29

за вказівкою

07-08

256

Львів – Сімферопіль

13-50

17.06-16.09.06

15-04

269

Київ – Ів. Франківськ

09-13

за вказівкою

13-08

270

Ів. Франківськ – Київ

05-25

за вказівкою

14-38

295

Чернівці – Сімферопіль

15-45

вагон, 1.07-29.08.06 По непар.

17-10

295

Ів. Франківськ – Сімферополь

15-45

1.07-29.08.06 По непар.

17-10

296

Сімферопіль – Ів. Франківськ

00-48

2.07-30.08.06 По пар.

04-05

296

Сімферопіль – Чернівці

00-48

вагон, 2.07-30.08.06 По пар.

08-43

415

Ужгород – Сімферополь

15-45

12,16,20,24,28.07, 2,6,10,14,18,22,26,30.08.2006

17-10

416

Сімферополь – Ужгород

21-12

10,14,18,22,26,31.07, 4,8,12,16,20,24,28.08.2006

04-30

502

Львів – Київ

18-58

за вказівкою

06-33

505

Київ – Ужгород

10-58

за вказівкою

18-15

506

Ужгород – Київ

05-50

за вказівкою

16-53

513

Київ – Мукачево

03-13

за вказівкою

08-30

514

Мукачево – Київ

00-50

за призначенням

11-46

515

Київ – Ворохта

02-50

за призначенням

09-45

516

Ворохта – Київ

01-58

за вказівкою

11-53

525

Київ – Чоп

01-45

за призначенням

07-56

526

Чоп – Київ

00-40

за призначенням

11-18

529

Київ – Ужгород

10-10

за призначенням

17-23

529

Ужгород – Київ

03-09

за призначенням

15-14

537

Київ – Ужгород

06-44

за призначенням

13-58

538

Ужгород – Київ

04-39

за призначенням

14-19

557

Ужгород – Одеса

18-38

за вказівкою

08-19

558

Одеса – Ужгород

23-08

за вказівкою

06-10

ПРИБУТТЯ МІЖМІСЬКИХ ПОЇЗДІВ НА СТАНЦІЮ ЛЬВІВ
( станом на 29 травня 2006 р.)
(періодичність вказана по станції відправлення )

 

 

Початкова

 

Львів

Сполучення

Відпр.

Примітка

Приб.

 

7

Київ – Відень

23-56

вагон, по пт, сб, нд, вт, ср.

10-15

7

Київ – Чоп

23-56

вагон

10-15

8

Відень – Київ

18-28

вагон, по нд, пн, вт, чт, пт.

18-51

8

Чоп – Київ

12-34

вагон

18-51

8

Відень – Львів

18-28

вагон, по ср, сб.

18-51

13

Ужгород – Сімферополь

01-23

 

08-21

13

Харків – Ужгород

12-09

 

07-10

14

Ужгород – Харків

01-23

 

08-21

15

Москва – Будапешт

21-28

вагон

20-00

15

Москва – Ужгород

21-20

 

20-00

15

Москва – Бєлград

21-20

вагон

20-00

15

Москва – Загреб

21-20

вагон, по чт, сб, вт

20-00

16

Ужгород – Москва

01-02

 

08-59

16

Бєлград – Москва

08-30

вагон

08-59

16

Будапешт – Москва

18-20

вагон

08-59

16

Будапешт – Мінськ

18-20

вагон, 5.06-16.10.06 по пн.

08-59

16

Загреб – Москва

07-20

вагон, по нд, вт, пт.

08-59

21

Донецьк – Львів

13-20

По пар.

14-21

26

Одеса – Львів

21-09

 

09-09

30

Берлін – Львів

21-48

вагон, по сб.

07-10

35

Київ – Краків

22-42

По вт, чт, сб

08-35

36

Краків – Київ

21-57

По ср, пт, пн

04-48

41

Дніпропетровськ – Трускавець

13-32

 

08-19

42

Трускавець – Дніпропетровськ

14-25

 

17-11

43

Київ – Ів. Франківськ

19-16

 

05-08

44

Ів. Франківськ – Київ

18-15

 

21-00

46

Адлер – Львів

14-27

По пар.

05-52

49

Київ – Трускавець

23-44

 

09-38

50

Трускавець – Київ

16-53

 

19-59

51

Київ – Вроцлав

20-42

по пн, ср, пт, нд.

06-50

51

Київ – Прага

20-42

вагон

06-50

51

Кишинеу – Варшава

12-05

вагон, По пар.

06-50

51

Кишинеу – Пшемисль

12-05

вагон, По непар.

06-50

52

Прага – Київ

21-18

вагон

23-46

52

Вроцлав – Київ

09-21

По нд, вт, чт, сб

23-46

52

Пшемисль – Кишинеу

19-21

вагон, по пар.

23-46

52

Варшава – Кишинеу

07-10

вагон, по пар.

23-46

52

Варшава – Одеса

07-10

вагон, 26.06.06 - 30.08.06 по пар.

23-46

52

Краків – Одеса

13-35

вагон, 25.06.06 - 29.08.06

23-46

57

Київ – Львів

20-07

за вказівкою

06-01

60

Бургас – Львів

19-05

вагон, 5.06-13.09.06 по пн, ср, сб

08-05

60

Софія – Львів

19-30

вагон, 16.09-9.12.06 по пн, чт, сб.

08-05

70

Маріуполь – Львів

10-00

По непар

13-10

73

Москва – Львів

15-52

 

14-50

75

Чернівці – Пшемисль

08-10

 

16-18

76

Пшемисль – Чернівці

18-11

 

22-24

81

Київ – Ужгород

18-12

 

04-21

82

Ужгород – Київ

15-53

 

23-00

86

Сімферополь – Львів

13-12

 

14-03

86

Сімферополь – Чернівці

13-12

вагон, 4.06-1.09.06

14-03

86

Сімферополь – Ужгород

13-12

вагон

14-03

86

Мінськ – Будапешт

20-50

вагон. 3.06-14.10.06 по сб.

20-00

91

Київ – Львів

22-26

 

06-41

97

Київ – Львів

21-40

 

08-02

101

Мінськ – Констанца

16-55

14.06-20.09.2006 по ср.

06-15

102

Констанца – Мінськ

00-55

17.06-23.09.2006 по сб.

32-20

102

Варна – Мінськ

20-40

16.06-22.09.2006 по пт.

23-20

102

Варна – С. Петербург

20-40

вагон, 16.06-22.09.06 по пт.

23-20

102

Констанца – С. Петербург

00-55

вагон, 17.06-23.09.06 по сб.

23-20

102

Мінськ – Варна

16-55

14.06-20.09.2006 по ср.

06-15

102

С. Петербург – Варна

16-55

13.06-19.09.06 по вт.

06-15

102

С. Петербург – Констанца

16-55

13.06-19.09.06 по вт.

06-15

108

Одеса – Ужгород

17-01

 

04-59

108

Ужгород – Одеса

16-30

 

23-37

108

Одеса – Варшава

17-00

вагон, 24.06.06 - 28.08.06 по пар.

04-59

108

Одеса – Краків

17-00

вагон, 26.06.06 - 30.08.06

04-59

109

Херсон – Львів

16-30

0.05-29.09.05, з 9.04.06 щоденно; 30.09.05-8.04.06 По пар.

12-30

111

Суми – Львів

21-20

 

14-11

115

Харків – Трускавець

07-12

 

04-10

116

Трускавець – Харків

09-22

 

12-03

141

Москва – Чернівці

12-35

 

10-56

142

Чернівці – Москва

21-50

 

03-28

169

Київ – Львів

17-11

експрес, щоденно крім понеділка

23-25

273

Київ – Ів. Франківськ

21-24

По пн, ср, пт.

06-59

322

Луганськ – Львів

15-44

 

20-07

324

Запоріжжя – Львів

11-00

 

13-38

337

Київ – Ужгород

14-20

 

00-45

338

Ужгород – Київ

14-50

 

21-39

357

Рига – Трускавець

07-40

вагон, по пар.

05-23

367

Чернівці – Брест

17-45

По пар.

00-12

368

Брест – Чернівці

15-20

По непар.

03-10

371

Мінськ – Ів. Франківськ

15-51

28.05-6.09.06 по пар.

05-23

371

Мінськ – Львів

15-51

8.09.06-26.05.07 по пар.

05-23

372

Ів. Франківськ – Мінськ

13-15

29.05-7.06.06 По непар.

18-26

385

Знам'янка – Львів

17-00

По пар.

10-07

385

Кременчук – Львів

14-05

По пар.

10-07

389

С. Петербург – Львів

12-40

28.05.06-8.09.06; з 26.05.07 щоденно; 10.09.06-24.05.07 по пар.

16-30

397

Черкаси – Львів

17-42

По непар.

10-07

397

Гайворон – Львів

20-07

вагон; По непар.

10-07

574

Ів. Франківськ – Київ

19-42

По вт, чт, нд.

22-37

602

Солотвино – Львів

15-30

 

06-45

604

Чернівці – Львів

20-30

 

08-05

604

Чернівці – Сімферополь

20-30

вагон; 2.06-30.08.06

08-05

606

Рахів – Львів

01-26

 

10-00

611

Сарни – Львів

03-21

По вт, ср, чт, пт

09-56

611

Рафалівка – Львів

02-01

По пн, сб, нд.

09-56

631

Вінниця – Ужгород

12-28

По пар.

20-57

632

Ужгород – Вінниця

19-50

По непар.

02-49

656

Керч – Львів

23-52

вагон, 7.06-29.08.06 По непар.

12-30

659

Київ – Львів

15-50

 

07-18

806

Ворохта – Львів

17-05

Рейковий автобус. По вт, ср, пт, сб, нд.

21-24

6014

Трускавець – Рига

10-47

вагон, по непар.

14-34

6754

Феодосія – Львів

01-13

вагон, 9.06-31.08.06 по непар.

12-30

 

Факультативні та літні поїзди

 

15

Москва – Венеція

21-28

вагон, за вказівкою

20-00

16

Венеція – Москва

21-04

вагон, за вказівкою

08-59

125

Москва – Чоп

23-32

За призначенням

22-33

126

Чоп – Москва

11-29

За призначенням

17-29

207

Київ – Ужгород

16-02

За вказівкою

02-04

208

Ужгород – Київ

14-17

За вказівкою

21-21

211

Москва – Львів

14-12

За вказівкою

13-54

219

Київ – Ів. Франківськ

00-33

За вказівкою

10-44

220

Ів. Франківськ – Київ

20-22

За вказівкою

23-20

225

Харків – Ужгород

01-43

За вказівкою

23-37

226

Ужгород – Харків

11-20

За призначенням

18-00

228

Одеса – Львів

10-02

316.06-30.08.06 По пар.

22-22

230

Одеса – Львів

23-25

За вказівкою

12-08

249

Київ – Львів

09-36

За вказівкою

20-15

253

Київ – Львів

00-39

За вказівкою

11-56

256

Сімферополь – Львів

20-13

18.06-17.09.06

22-03

256

Сімферополь – Ужгород

20-13

18.06-17.09.06

22-03

267

Херсон – Львів

19-03

1.07-29.08.06 По непар.

14-21

269

Київ – Ів. Франківськ

22-42

за вказівкою

08-10

270

Ів. Франківськ – Київ

01-24

за вказівкою

04-38

295

Ів. Франківськ – Сімферополь

12-25

1.07-29.08.06 По непар.

15-20

295

Чернівці – Сімферополь

08-10

вагон; 1.07-29.08.06 по непар.

15-20

296

Сімферополь – Ів. Франківськ

21-30

2.07-30.08.06 По пар.

00-20

296

Сімферополь – Чернівці

21-30

вагон; 2.07-30.08.06 По пар.

00-20

415

Ужгород – Сімферополь

08-03

12,16,20,24,28.07, 2,6,10,14,18,22,26,30.08.2006

15-20

416

Сімферополь – Ужгород

18-43

10,14,18,22,26,31.07, 4,8,12,16,20,24,28.08.2006

20-46

501

Київ – Львів

18-06

За вказівкою

05-23

505

Київ – Ужгород

23-10

За вказівкою

10-32

506

Ужгород – Київ

22-46

За вказівкою

05-27

513

Київ – Мукачево

16-08

За вказівкою

02-47

514

Мукачево – Київ

19-07

За вказівкою

00-30

515

Київ – Ворохта

17-15

За призначенням

02-24

516

Ворохта – Київ

18-20

За призначенням

01-36

525

Київ – Чоп

15-04

За призначенням

01-19

526

Чоп – Київ

17-35

За призначенням

00-15

529

Київ – Ужгород

23-31

За призначенням

09-46

537

Київ – Ужгород

19-44

За призначенням

06-10

538

Ужгород – Київ

21-06

За призначенням

04-15

557

Ужгород – Одеса

10-35

За вказівкою

18-17

558

Одеса – Ужгород

10-41

За вказівкою

22-42

ВІДПРАВЛЕННЯ ПРИМІСЬКИХ ПОЇЗДІВ ВІД СТАНЦІЇ ЛЬВІВ
( станом на 29 травня 2006 р )

 

 

Початкова

 

Львів

Сполучення

Приб.

Примітка

Відпр.

 

 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНИЙ ВОКЗАЛ

 

6032/5402

Львів – Золочів

00-58

 

04-16

6034

Львів – Золочів

06-01

 

07-39

6036

Львів – Тернопіль

08-55

 

12-22

862

Львів – Здолбунів

09-57

 

14-41

6040

Львів – Тернопіль

13-02

 

16-02

836

Львів – Здолбунів

13-27

 

18-40

6044

Львів – Тернопіль

16-25

 

19-30

864

Львів – Здолбунів

18-05

 

22-45

6048

Львів – Тернопіль

20-47

 

23-51

 

Рава-Руський напрямок

 

6002

Львів – Р. Руська

09-07

 

11-38

6076

Львів – Сокаль

09-13

 

11-46

6004

Львів – Р.Руська

12-20

 

14-55

6054

Львів – Сокаль

13-34

 

15-55

6006

Львів – Р. Руська

17-49

 

20-21

6008

Львів – Р. Руська

20-45

 

23-16

 

Сапіжанський напрямок

 

6078

Львів – В. Волинський

17-20

 

21-01

852

Львів – Ковель

20-36

Сокаль 23-23

01-40

858

Львів – Ківерці

18-01

 

00-28

 

НА ПРИМІСЬКИЙ ВОКЗАЛ

 

Мостиський напрямок

6101

Львів – Мостиська 2

00-25

 

02-31

6103

Львів – Шкло

04-19

 

05-47

6105

Львів – Мостиська 2

05-35

 

07-40

6107

Львів – С. Вишня

07-47

 

09-10

6109

Львів – Мостиська 2

08-45

 

10-53

6111

Львів – Шкло

10-50

 

12-17

6113

Львів – Мостиська 2

14-15

 

16-21

6115

Львів – С. Вишня

16-12

 

17-37

6117

Львів – Мостиська 2

17-34

 

19-43

6119

Львів – Шкло

17-55

 

19-26

6121

Львів – Мостиська 2

19-13

 

21-19

6123

Львів – Шкло

20-14

 

21-46

6125

Львів – Мостиська 2

20-40

 

22-52

 

Самбірський напрямок

 

6011

Львів – Самбір

23-37

 

01-31

853

Львів – Сянки

09-00

 

13-36

855

Львів – Сянки

11-06

 

15-41

6017

Львів – Самбір

14-13

 

16-10

869

Львів – Сянки

17-46

 

22-51

871

Львів – Сянки

20-37

 

01-38

 

Стрийський напрямок

 

809

Львів – Трускавець

06-20

 

10-19

6153

Львів – Моршин

00-32

 

02-39

813

Львів – Трускавець

07-00

 

09-40

807

Львів – Мукачево

07-10

 

12-10

5404

Львів – Клепарів

07-45

 

07-55

6155

Львів – Моршин

09-08

 

11-15

881

Львів – Моршин

12-19

 

14-29

815

Львів – Трускавець

13-28

 

16-16

6159

Львів – Моршин

13-52

 

15-59

829

Львів – Ужгород

15-03

 

21-04

817

Львів – Трускавець

16-09

 

18-55

6161

Львів – Стрий

17-28

 

19-11

5406

Львів – Клепарів

19-45

 

19-55

819

Львів – Трускавець

20-09

 

22-57

6167

Львів - Стрий – Моршин

20-45

Стрий 22-23

22-50

 

Ходорівський напрямок

 

866

Львів – Тернопіль

08-40

 

18-51

6066

Львів – Ходорів - Жидачів

11-47

Ходорів 14-00

14-33

6072

Львів – Ходорів - Жидачів

17-46

Ходорів 19-48

20-38

6074

Львів – Ходорів

20-26

 

22-40

 

 

ПРИБУТТЯ ПРИМІСЬКИХ ПОЇЗДІВ НА СТАНЦІЮ ЛЬВІВ
( станом на 29 травня 2006 р. )

 

 

Початкова

 

Львів

Сполучення

Відпр.

Примітка

Приб.

 

 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНИЙ ВОКЗАЛ

 

 

Краснянський напрямок

 

6041

Тернопіль – Львів

13-14

 

16-16

6031

Золочів – Львів

05-53

 

07-35

861

Здолбунів – Львів

00-26

Рівне 00-46

06-31

6035

Золочів – Львів

07-51

 

09-30

6037

Тернопіль – Львів

08-42

 

11-48

863

Здолбунів – Львів

11-10

Рівне 11-32

17-09

835

Здолбунів – Львів

07-24

 

12-50

6045

Тернопіль – Львів

16-23

 

19-32

6047

Тернопіль – Львів

20-46

 

23-47

 

Рава-Руський напрямок

 

6001

Р. Руська – Львів

04-27

 

07-00

6003

Р. Руська – Львів

13-25

 

16-15

6005

Р. Руська – Львів

16-09

 

18-47

6007

Р. Руська – Львів

20-57

 

23-33

 

Сапіжанський напрямок

 

873

Ізов – Львів

03-13

 

08-53

851

Ковель – Львів

09-00

 

13-46

6077

Сокаль – Львів

13-17

 

15-51

6055

Сокаль – Львів

16-40

 

19-25

857

Ківерці – Львів

00-49

 

07-28

 

НА ПРИМІСЬКИЙ ВОКЗАЛ

 

 

Мостиський напрямок

 

6102

Мостиська 2 – Львів

04-26

 

06-31

6104

Мостиська 2 – Львів

05-12

 

07-12

6106

Шкло – Львів

05-59

 

07-30

6108

Мостиська 2 – Львів

06-12

 

08-14

6110

Мостиська (Кордон) – Львів

08-25

 

10-28

6112

Судова Вишня – Львів

09-57

 

11-20

6114

Шкло – Львів

12-30

 

13-59

6116

Мостиська 2 – Львів

13-00

 

15-03

6118

Мостиська 2 – Львів

17-00

 

18-58

6120

Судова Вишня – Львів

18-04

Городок 18-30

19-30

6122

Шкло – Львів

19-40

 

21-10

6124

Мостиська (Кордон) – Львів

20-20

 

22-14

6126

Шкло – Львів

22-00

 

23-30

 

Самбірський напрямок

 

870

Сянки – Львів

01-58

 

06-54

872

Сянки – Львів

04-57

 

09-39

6020

Самбір – Львів

16-27

 

18-32

854

Сянки – Львів

15-07

 

19-26

856

Сянки – Львів

17-17

 

22-23

6016

Самбір – Львів

05-44

 

07-45

 

Стрийський напрямок

 

6160

Стрий – Львів

07-47

 

09-29

808

Мукачево – Львів

17-17

 

22-11

5405

Клепарів – Львів

08-20

 

08-30

5407

Клепарів – Львів

20-10

 

20-20

812

Трускавець – Львів

06-01

 

08-41

830

Ужгород – Львів

05-07

Чоп 05-33

11-48

814

Трускавець – Львів

10-25

 

13-03

6166

Моршин – Львів

17-06

 

19-19

816

Трускавець – Львів

16-40

 

19-29

818

Трускавець – Львів

19-20

 

21-59

6170

Моршин – Львів

21-02

 

23-29

6156

Моршин – Львів

05-15

 

07-19

 

Ходорівський напрямок

 

6251/6063

Тернопіль – Львів

21-05

Ходорів 03-50

06-53

6063

Ходорів – Львів

04-47

 

06-53

6065

Ходорів – Львів

05-15

 

07-28

6067

Жидачів - Ходорів – Львів

14-59

Ходорів 15-19

19-36

865

Тернопіль – Львів

09-10

 

17-26

 

 

 



Обновлен 17 июн 2012. Создан 04 мая 2011



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником