СТАРИЙ КАЛУШ

 

Розклад руху автобусів




Розклад руху автобусів

Івано-Франківський напрямок

(станом на 1 січня 2009 року)
Прибуття на АС Назва маршруту Відправлення з АС Прибуття в кінцевий пункт
5.50 Калуш - Кам'янець-Подільський 5.55 12.05
6.05 Калуш - Чернівці 6.10 10.40
6.40 Калуш - Тимерівці 6.45 8.00
6.45 Калуш - Тернопіль (ч/з Галич) 6.50 11.00
11.40 Калуш - Тернопіль 14.40 19.40
7.45 Калуш - Івано-Франківськ 7.50 8.35
13.10 Калуш - Івано-Франківськ 13.15 14.00
16.35 Калуш - Івано-Франківськ 16.45 17.30
19.05 Калуш - Івано-Франківськ 19.10 19.55
15.35 Калуш - Одеса 15.45 9.00
18.50 Калуш - Київ 19.00 8.30
5.55 Калуш - Камінь 6.00 7.00
9.50 Калуш - Камінь 10.20 11.20
12.50 Калуш - Камінь 13.00 14.00
17.55 Калуш - Камінь 18.00 19.00
14.15 Калуш - Кути 14.20 -
6.50 Рожнятів - Івано-Франківськ 6.55 7.40
7.15 Рожнятів - Івано-Франківськ 7.18 8.00
8.40 Рожнятів - Івано-Франківськ 8.43 9.25
10.05 Рожнятів - Івано-Франківськ 10.08 10.50
10.35 Рожнятів - Івано-Франківськ 10.38 11.20
12.40 Рожнятів - Івано-Франківськ 12.44 13.25
15.20 Рожнятів - Івано-Франківськ 15.25 16.00
16.50 Рожнятів - Івано-Франківськ 16.58 17.40
7.15 Верхня - Івано-Франківськ 7.25 8.05
10.10 Верхня - Івано-Франківськ 10.15 10.55
14.30 Верхня - Івано-Франківськ 14.35 15.15
17.15 Верхня - Івано-Франківськ 17.20 18.00
7.30 Львів - Івано-Франківськ 7.35 8.20
8.00 Львів - Івано-Франківськ 8.05 8.45
8.45 Львів - Івано-Франківськ 8.50 9.30
7.40 Петранка - Івано-Франківськ 7.45 8.30
14.40 Петранка - Івано-Франківськ 14.45 15.25
7.20 Гериня - Івано-Франківськ 7.25 8.00
11.45 Гериня - Івано-Франківськ 11.50 12.30
17.20 Гериня - Івано-Франківськ 17.35 18.15
8.10 Долина - Івано-Франківськ 8.15 9.00
9.50 Долина - Івано-Франківськ 10.00 10.40
10.25 Долина - Івано-Франківськ 10.30 11.10
11.30 Долина - Івано-Франківськ 11.35 12.15
12.20 Долина - Івано-Франківськ 12.30 13.10
14.20 Долина - Івано-Франківськ 14.25 15.05
14.25 Долина - Івано-Франківськ 14.30 15.10
16.10 Долина - Івано-Франківськ 16.20 17.00
16.25 Долина - Івано-Франківськ 16.35 17.15
18.05 Долина - Івано-Франківськ 18.10 18.50
18.30 Долина - Івано-Франківськ 18.35 19.15
19.00 Долина - Івано-Франківськ 19.05 19.45
20.15 Долина - Івано-Франківськ 20.20 21.00
15.10 Долина - Київ (ч/з день) 15.20 6.00
8.20 Липовиця - Івано-Франківськ 8.25 9.05
8.55 Липовиця - Івано-Франківськ 8.58 9.40
13.45 Липовиця - Івано-Франківськ 13.48 14.30
9.40 Трускавець - Коломия 9.45 12.30
10.50 Пациків - Івано-Франківськ 11.00 11.40
19.30 Пациків - Івано-Франківськ 19.35 20.15
11.10 Самбір - Надвірна 11.15 12.05
11.50 Трускавець - Кам'янець-Подільський 12.00 19.50
14.30 Трускавець - Чернівці 14.40 19.40
12.30 Вигода - Івано-Франківськ 12.40 13.20
17.35 Вигода - Івано-Франківськ 17.40 18.20
8.30 Княжолука - Івано-Франківськ 8.35 9.15
15.50 Княжолука - Івано-Франківськ 16.00 16.40
13.45 Болехів - Івано-Франківськ 13.50 14.30
19.45 Болехів - Івано-Франківськ 19.50 20.30
15.50 Львів - Яремча 15.55 18.20
16.00 Львів - Вижниця 16.10 20.30
17.20 Ужгород - Івано-Франківськ 17.25 18.05
19.20 Ужгород - Івано-Франківськ 19.25 20.05
18.40 Трускавець - Івано-Франківськ 18.45 19.25
19.05 Львів - Богородчани 19.10 20.30
19.30 Львів - Городенка 19.35 22.00
19.30 Трускавець - Чортків 19.40 23.20

Долинський напрямок

(станом на 1 січня 2009 року)
Прибуття на АС Назва маршруту Відправлення з АС Прибуття в кінцевий пункт
6.40 Івано-Франківськ - Трускавець 6.45 10.00
7.15 Івано-Франківськ - Трускавець 7.20 10.40
9.25 Івано-Франківськ - Трускавець 9.30 12.30
7.50 Івано-Франківськ - Долина 8.00 8.40
8.30 Івано-Франківськ - Долина 8.35 9.15
9.00 Івано-Франківськ - Долина 9.05 9.45
9.25 Івано-Франківськ - Долина 9.30 12.30
10.10 Івано-Франківськ - Долина 10.15 10.50
11.30 Івано-Франківськ - Долина 11.40 12.20
12.30 Івано-Франківськ - Долина 12.35 13.15
13.20 Івано-Франківськ - Долина 13.25 14.05
14.00 Івано-Франківськ - Долина 14.05 14.40
14.25 Івано-Франківськ - Долина 14.30 15.10
16.10 Івано-Франківськ - Долина 16.15 16.50
16.30 Івано-Франківськ - Долина 16.35 17.15
17.00 Івано-Франківськ - Долина 17.05 17.45
17.45 Івано-Франківськ - Долина 17.50 18.30
18.10 Івано-Франківськ - Долина 18.15 18.50
18.50 Івано-Франківськ - Долина 18.55 19.30
8.05 Івано-Франківськ - Пациків 8.10 9.35
15.50 Івано-Франківськ - Пациків 15.55 17.00
8.40 Калуш - Долина 8.45 9.30
11.10 Калуш - Долина 11.15 11.50
13.50 Калуш - Долина 13.55 14.30
16.15 Калуш - Долина 16.25 17.05
18.50 Калуш - Долина 18.55 19.30
13.45 Коломия - Трускавець 14.00 17.00
11.55 Городенка - Львів 11.55 15.30
12.20 Чортків - Трускавець 12.30 15.25
13.20 Калуш - Сокаль 14.40 22.00
15.00 Кам'янець-Подільський - Трускавець 15.05 18.10
9.35 Івано-Франківськ - Вигода 9.40 -
14.45 Івано-Франківськ - Вигода 14.50 -
9.45 Івано-Франківськ - Гериня 9.50 10.30
15.00 Івано-Франківськ - Гериня 15.05 16.05
20.45 Івано-Франківськ - Гериня 20.50 21.40
7.30 Івано-Франківськ - Львів 7.35 11.25
8.45 Івано-Франківськ - Львів 8.50 12.40
9.50 Івано-Франківськ - Львів 9.55 13.40
11.30 Івано-Франківськ - Львів 11.35 15.00
7.40 Івано-Франківськ - Ужгород 7.45 14.50
10.20 Івано-Франківськ - Ужгород 10.25 17.30
12.20 Івано-Франківськ - Ужгород 12.25 18.30
15.10 Івано-Франківськ - Ужгород (по парн. числ.) 15.15 21.20
10.30 Івано-Франківськ - Болехів 11.30 18.30
17.20 Івано-Франківськ - Болехів 17.25 18.20
10.20 Тернопіль - Долина 10.50 11.30
10.50 Івано-Франківськ - Княжолука 10.55 11.50
19.15 Івано-Франківськ - Княжолука 19.20 20.20
12.40 Івано-Франківськ - Львів 12.45 16.00
19.30 Івано-Франківськ - Львів 19.35 20.10
20.45 Івано-Франківськ - Львів 20.55 23.55
11.45 Городенка - Львів 11.55 15.20
16.25 Чернівці - Трускавець 16.30 20.00
16.40 Вижниця - Львів 16.45 20.30
18.00 Надвірна - Самбір 18.05 22.00

Рожнятівський напрямок

(станом на 1 січня 2009 року)
Прибуття на АС Назва маршруту Відправлення з АС Прибуття в кінцевий пункт
16.15 Калуш - Князівка 16.20 18.30
6.40 Калуш - Погорілець 6.45 7.30
9.30 Калуш - Погорілець 9.35 10.45
13.40 Калуш - Погорілець 13.45 14.45
16.40 Калуш - Погорілець 16.45 18.45
7.10 Івано-Франківськ - Перегінськ (ч/з Богородчани) 7.15 10.20
7.20 Івано-Франківськ - Рожнятів 7.30 8.05
8.55 Івано-Франківськ - Рожнятів 9.00 9.40
9.25 Івано-Франківськ - Рожнятів 9.30 10.10
13.50 Івано-Франківськ - Рожнятів 14.00 14.40
15.35 Івано-Франківськ - Рожнятів 15.40 16.20
17.40 Івано-Франківськ - Рожнятів 17.45 18.40
6.35 Слобода - Рівнянська 6.40 7.40
9.30 Слобода - Рівнянська 9.35 10.40
11.40 Слобода - Рівнянська 11.43 12.45
16.45 Слобода - Рівнянська 16.50 18.00
6.15 Калуш - Сваричів 6.20 7.10
10.15 Калуш - Сваричів 10.45 11.35
14.45 Калуш - Сваричів 14.50 15.40
16.45 Калуш - Сваричів 16.50 17.40
10.40 Івано-Франківськ - Липовиця 10.45 12.00
16.15 Івано-Франківськ - Липовиця 16.20 18.00
5.50 Калуш - Липовиця 6.00 8.00
12.20 Калуш - Липовиця 12.25 18.00
18.20 Калуш - Липовиця 18.35 20.20
8.05 Калуш - Осмолода 8.10 9.40
11.00 Калуш - Осмолода 11.05 12.30
14.25 Калуш - Осмолода 14.30 16.00
18.10 Калуш - Осмолода 18.15 19.40
11.15 Івано-Франківськ - Рожнятів (ч/з Сваричів) 11.20 12.00
18.20 Івано-Франківськ - Рожнятів (ч/з Сваричів) 18.30 19.10
12.20 Івано-Франківськ - Петранка 12.25 13.30
16.45 Івано-Франківськ - Петранка 16.50 18.15
8.35 Калуш - Лицівка 8.40 9.40
13.05 Калуш - Лицівка 13.10 14.10
16.35 Калуш - Лицівка 16.40 17.40
15.10 Калуш - Ілемня 15.15 16.40
17.50 Калуш - Грабів 18.00 19.20
19.20 Львів - Ясень 19.25 20.40

Жидачівський напрямок

(станом на 1 січня 2009 року)
Прибуття на АС Назва маршруту Відправлення з АС Прибуття в кінцевий пункт
6.10 Калуш - Львів (ч/з Жидачів) 6.15 9.30
7.10 Калуш - Львів (ч/з Жидачів) 7.15 10.30
9.10 Калуш - Львів (ч/з Жидачів) 10.10 13.10
14.00 Калуш - Львів (ч/з Жидачів) 14.10 17.10
15.00 Калуш - Львів (ч/з Жидачів) 15.05 18.05
17.10 Калуш - Львів (ч/з Жидачів) 18.00 21.00
7.50 Ясень - Львів 8.00 11.00
9.35 Богородчани - Львів 9.40 12.40
11.20 Івано-Франківськ - Львів 11.25 14.10
16.10 Івано-Франківськ - Львів 16.15 19.20
9.20 Івано-Франківськ - Верхня 9.25 9.55
12.50 Івано-Франківськ - Верхня 12.55 13.25
16.30 Івано-Франківськ - Верхня 16.35 17.05
12.50 Коломия - Львів 13.00 16.00

Войнилівський напрямок

(станом на 1 січня 2009 року)
Прибуття на АС Назва маршруту Відправлення з АС Прибуття в кінцевий пункт
6.25 Калуш - Рогатин 6.30 8.00
8.20 Калуш - Рогатин 8.30 10.00
11.00 Калуш - Рогатин 11.05 12.45
12.10 Калуш - Рогатин 12.20 14.00
14.10 Калуш - Рогатин 14.20 16.00
15.25 Калуш - Рогатин 15.35 17.10
18.30 Калуш - Рогатин 18.35 20.10
7.15 Калуш - Тернопіль (ч/з Галич) 7.20 11.00
10.20 Долина - Тернопіль (ч/з Галич) 10.30 14.30
15.50 Долина - Тернопіль (ч/з Галич) 16.05 20.00


За детальнішою інформацією звертайтесь до касирів вокзалу.

Iвано-Франкiвськ автостанція №2 (вул. Горбачевського 14а).

 


Прибуття — Вiдправлення — Маршрут
02:35 — 02:45 — Одеса — Хуст
04:45 — 04:50 — Івано-Франківськ - Рівне
04:50 — 04:55 — Рогатин — Чернівці
21:50 — 05:45 — Івано-Франківськ — Хмельницький
13:40 — 05:55 — Івано-Франківськ — Чернівці
05:55 — 06:00 — Івано-Франківськ — Верхня Липиця
05:55 — 06:00 — Івано-Франківськ — Дитятин
18:55 — 06:00 — Івано-Франківськ — Львів
06:00 — 06:05 — Івано-Франківськ — Букачівці
06:10 — 06:15 — Івано-Франківськ — Дитятин
06:10 — 06:15 — Івано-Франківськ — Верхня Липиця
18:15 — 06:15 — Івано-Франківськ — Трускавець
06:15 — 06:20 — Івано-Франківськ — Луковець Журівський
06:15 — 06:20 — Івано-Франківськ — Верхня Липиця
06:20 — 06:25 — Івано-Франківськ — Вишнів
06:25 — 06:30 — Івано-Франківськ — Дитятин
06:20 — 06:30 — Івано-Франківськ — Верхня Липиця
16:40 — 06:30 — Івано-Франківськ — Тернопіль
06:20 — 06:30 — Івано-Франківськ — Маркова
18:10 — 06:30 — Івано-Франківськ — Сатанів
06:35 — 06:40 — Івано-Франківськ — Дитятин
06:35 — 06:40 Івано-Франківськ — Верхня Липиця
06:27 — 06:40 — Буковель — Луцьк
06:30 — 06:40 — Калуш — Кам’янець-Подільський
17:25 — 06:50 — Івано-Франківськ — Львів
19:45 — 07:05 — Івано-Франківськ — Луцьк
06:55 — 07:05 — Калуш — Чернівці
11:35 — 07:10 — Івано-Франківськ — Підгайці
07:10 — 07:20 — Київ — Калуш
07:15 — 07:35 — Городенка — Львів
16:40 — 07:40 — Івано-Франківськ — Рахів
16:00 — 07:40 — Івано-Франківськ — Тернопіль
23:10 — 07:47 — Івано-Франківськ — Шацьк
07:40 — 07:50 — Калуш — Тернопіль
15:50 — 08:00 — Івано-Франківськ — Львів
11:55 — 08:00 — Івано-Франківськ — Устя Зелене
15:40 — 08:00 — Івано-Франківськ — Чернівці
17:20 — 08:10 — Івано-Франківськ — Тернопіль
18:45 — 08:30 — Івано-Франківськ — Трускавець
08:30 — 08:40 — Яремче — Львів
08:35 — 08:45 — Богородчани — Львів
21:50 — 08:45 — Івано-Франківськ — Рівне
16:10 — 09:00 — Івано-Франківськ — Мукачево
08:40 — 09:00 — Кути — Львів
18:35 — 09:00 — Івано-Франківськ — Бар
19:50 — 09:00 — Івано-Франківськ — Тернопіль
08:20 — 09:05 — Івано-Франківськ — Львів
09:05 — 09:15 — Чернівці — Мілан (Італія)
09:10 — 09:15 — Чернiвцi — Палермо (Італія)
09:05 — 09:20 — Косів — Трускавець
08:55 — 09:20 — Яремче — Тернопіль
08:50 — 09:35 — Івано-Франківськ — Тростянці
09:10 — 09:35 — Івано-Франківськ — Ясіня
18:15 — 09:40 — Івано-Франківськ — Ужгород
09:35 — 09:50 — Коломия — Львів
19:10 — 09:55 — Івано-Франківськ — Могилів—Подільський
21:20 — 10:00 — Івано-Франківськ — Галич — Тернопіль
09:30 — 10:00 — Івано-Франківськ — Прага
09:45 — 10:05 — Долина — Тернопіль
09:30 — 10:10 — Івано-Франківськ — Чортків
09:55 — 10:10 — Ворохта — Львів
09:55 — 10:15 — Збараж — Буковель
19:20 — 10:15 — Івано-Франківськ — Трускавець
10:20 — 10:30 — Чернівці — Рига
10:30 — 10:35 — Тернопіль — Калуш
10:10 — 10:35 — Яремче — Хмельницьк
09:30 — 10:40 — Івано-Франківськ — Львів
08:50 — 10:45 — Івано-Франківськ — Львів
09:10 — 10:45 — Івано-Франківськ — Львів
10:35 — 10:45 — Трускавець — Коломия
10:17 — 10:50 — Івано-Франківськ — Тернопіль
19:40 — 11:00 — Івано-Франківськ — Чернівці
10:56 — 11:03 — Яремче — Вінниця
10:35 — 11:05 — Городенка — Львів
11:00 — 11:15 — Снятин — Львів
20:20 — 11:20 — Івано-Франківськ — Ужгород
10:45 — 11:20 — Львів — Кути
11:10 — 11:35 — Яремче — Львів
11:30 — 11:35 — Калуш — Одеса
21:50 — 11:40 — Івано-Франківськ — Мукачево
11:20 — 11:40 — Калуш — Брно
10:25 — 11:40 — Чернівці — Вітербо (Італія)
21:05 — 11:40 — Івано-Франківськ — Тернопіль
11:35 — 11:45 — Чортків — Трускавець
19:20 — 11:50 — Івано-Франківськ — Хмельницький
21:00 — 11:55 — Івано-Франківськ — Львів
11:45 — 11:55 — Львів — Снятин
16:00 — 12:00 — Івано-Франківськ — Підгайці
11:45 — 12:00 — Чернівці — Савона (Італія)
11:42 — 12:05 — Коломия — Львів
08:00 — 12:10 — Івано-Франківськ — Тернопіль
19:45 — 12:15 — Івано-Франківськ — Львів
12:20 — 12:25 — Чернiвцi — Прага
12:20 — 12:25 — Чернiвцi — Прага
12:20 — 12:30 — Рахів — Ліберець
12:27 — 12:35 — Підволочиськ — Рахів
11:15 — 12:40 — Івано-Франківськ — Тернопіль
12:40 — 12:50 — Івано-Франківськ — Чернівці
12:10 — 13:05 — Чернівці — Львів
12:50 — 13:05 — Коломия — Трускавець
10:10 — 13:05 — Івано-Франківськ — Тернопіль
12:00 — 13:15 — Івано-Франківськ — Маркова
12:35 — 13:20 — Івано-Франківськ — Тростянці
13:15 — 13:25 — Івано-Франківськ — Хуст
13:05 — 13:25 — Кути — Підволочиськ
11:05 — 13:30 — Івано-Франківськ — Львів
12:40 — 13:35 — Львів — Чернівці
09:35 — 13:35 — Івано-Франківськ — Борщів
20:40 — 13:40 — Івано-Франківськ — Чернівці
12:20 — 13:45 — Івано-Франківськ — Кам’янець Подільський
12:05 — 13:50 — Івано-Франківськ — Гусятин
13:55 — 14:00 — Кам’янець-Подільський — Трускавець
10:10 — 14:00 — Івано-Франківськ — Броди
14:45 — 14:00 — Коломия — Прага
21:30 — 14:05 — Івано-Франківськ — Львів
08:45 — 14:05 — Івано-Франківськ — Бережани
11:55 — 14:05 — Івано-Франківськ — Збараж
13:15 — 14:15 — Підволочиськ — Кути
13:45 — 14:20 — Трускавець — Кам’янець-Подільський
10:25 — 14:20 — Івано-Франківськ — Рахів
13:50 — 14:25 — Львів — Косів
13:20 — 14:30 — Івано-Франківськ — Сокаль
14:25 — 14:35 — Рахів — Підволочиськ
10:40 — 14:40 — Івано-Франківськ — Солотвино
14:40 — 14:50 — Хмельницьк — Яремче
10:20 — 14:50 — Івано-Франківськ — Львів
14:40 — 14:50 — Коломия — Перемишль
13:10 — 15:00 — Івано-Франківськ — Хмельницький
14:45 — 15:00 — Коломия — Прага — Плзень
14:55 — 15:05 — Коломия — Варшава — Познань
14:55 — 15:05 — Надвірна — Самбір
13:40 — 15:10 — Івано-Франківськ — Дубно
15:20 — 15:25 — Івано-Франківськ — Львів
22:50 — 15:25 — Івано-Франківськ — Тернопіль
13:40 — 15:25 — Івано-Франківськ — Львів
15:10 — 15:35 — Чернівці — Трускавець
07:57 — 15:35 — Івано-Франківськ — Яргорів
15:00 — 15:40 — Івано-Франківськ — Устя Зелене
12:15 — 15:45 — Івано-Франківськ — Тячів
15:40 — 15:45 — Калуш — Тернопіль
15:40 — 15:50 — Львів — Коломия
15:45 — 15:50 — Чернівці — Вроцлав
15:45 — 15:50 — Івано-Франківськ — Вроцлав
14:30 — 15:55 — Івано-Франківськ — Підволочиськ
15:30 — 15:55 — Вижниця — Львів
15:30 — 16:00 — Чернівці — Малага (Іспанія)
07:00 — 16:00 — Івано-Франківськ — Варшава
15:25 — 16:05 — Трускавець — Чернівці
15:30 — 16:10 — Івано-Франківськ — Прага
15:30 — 16:10 — Івано-Франківськ — Прага
13:00 — 16:15 — Івано-Франківськ — Вижниця
14:10 — 16:15 — Івано-Франківськ — Рівне
16:15 — 16:30 — Косів — Львів
15:25 — 16:30 — Івано-Франківськ — Рахів
15:30 — 16:35 — Івано-Франківськ — Борщів
16:30 — 16:40 — Тячів — Москва
16:30 — 16:45 — Калуш — Одеса
08:30 — 16:55 — Івано-Франківськ — Тернопіль
14:05 — 17:05 — Івано-Франківськ — Монастириськ
16:58 — 17:10 — Тернопіль — Калуш
16:10 — 17:10 — Долина — Варшава
15:20 — 17:15 — Івано-Франківськ — Сокаль
17:05 — 17:15 — Львів — Городенка
05:30 — 17:15 — Івано-Франківськ — Київ
15:35 — 17:20 — Івано-Франківськ — Монастириськ
17:00 — 17:30 — Львів — Вижниця
17:20 — 17:35 — Львів — Ворохта
17:30 — 17:40 — Буковель — Збараж
17:40 — 17:45 — Тернопіль — Долина
08:20 — 17:50 — Івано-Франківськ — Маркова
17:40 — 17:50 — Коломия — Варшава
17:40 — 18:00 — Чернівці — Краків — Плзень
12:50 — 18:00 — Івано-Франківськ — Солотвино
17:35 — 18:05 — Хуст — Одеса
17:50 — 18:05 — Львів — Коломия
17:10 — 18:05 — Івано-Франківськ — Чортків
13:45 — 18:15 — Івано-Франківськ — Львів
17:30 — 18:15 — Івано-Франківськ — Тростянці
18:10 — 18:20 — Вінниця — Яремче
05:55 — 18:25 — Івано-Франківськ — Київ
18:15 — 18:25 — Чернівці — Калуш
18:00 — 18:45 — Івано-Франківськ — Львів
18:50 — 18:55 — Чернівці — Рогатин
18:50 — 19:00 — Тернопіль — Яремче
18:50 — 19:00 — Калуш — Варшава — Мінськ — Мазовецький
18:40 — 19:00 — Косів — Москва
18:56 — 19:10 — Львів — Кишинів
19:20 — 19:35 — Снятин — Львів
19:30 — 19:40 — Кам’янець-Подільський — Калуш
19:30 — 19:40 — Львів — Яремче
19:35 — 19:50 — Калуш — Київ
19:20 — 19:50 — Івано-Франківськ — Перемишль
19:50 — 20:00 — Львів — Богородчани
19:55 — 20:05 — Луцьк — Буковель
20:00 — 20:15 — Івано-Франківськ — Львів
17:45 — 20:15 — Івано-Франківськ — Львів
20:20 — 20:30 — Львів — Городенка
08:00 — 20:50 — Івано-Франківськ — Київ — Бориспіль
20:40 — 20:52 — Трускавець — Чортків
21:05 — 21:15 — Львів — Снятин
21:20 — 21:25 — Трускавець — Косів
22:10 — 22:20 — Львів — Яремче
22:20 — 22:40 — Львів — Кишинів



Обновлен 12 ноя 2013. Создан 04 мая 2011



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Интернет реклама УБС